Projektowanie stron internetowych

Strony internetowe - to najtańszy i najszybszy sposób promocji firmy. Serwisy www to nieograniczona platforma możliwości prezentacyjnych dla usług, towarów oraz informacji. Właściwy e-marketing i budowa stron internetowych, zapewnia nieprzerwany kontakt z Państwa ofertą dla potencjalnych klientów na całym świecie.

Niedozwolone techniki pozycjonowania
Są to techniki, których należy unikać w procesie pozycjonowania. Pozwalają one na szybkie umieszczenie w ten sposób reklamowanej strony na wysokim miejscu w rankingu Google, jest to jednak tylko pozorny sukces. W konsekwencji taka strona może równie szybko zostać umieszczona na liście stron zbanowanych, co spowoduje, że w ogóle przestanie być widoczna dla klientów poszukujących odpowiedniej dla siebie oferty.

Do takich zakazanych praktyk pozycjonowania należą m.in.:

-Cloaked pages tzw. cloaking, którego celem jest przedstawienie zupełnie innej treści robotom wyszukiwarek niż ten, który widzą internauci.

-Deceptive redirects przekierowania wprowadzające w błąd internautów - najczęściej przekierowanie na inne strony bez ich zgody.

-Duplicate site inaczej mirrory stron, tworzenie kilku (czasem kilku tysięcy) identycznych stron.

-Hidden text or links czyli ukryty tekst i linki, często tekst jest w kolorze tła lub też jego wielkość jest ustawiona na -1 itp.

-Misleading or repeated words powtarzanie słów lub też używanie na stronie słów, które nie są związane z tematyką strony i inne.
Stosowane niedozwolonych technik pozycjonowania spowoduje, że cały wysiłek włożony w stworzenie strony WWW oraz jej reklamowanie w Internecie zostanie zaprzepaszczony.